مانتو تابستانه گیلدا طراحی شده ویژه سال جدید به همراه رنگ های مد سال. هدیه ای مناسب برای خانم های شیک پوش و مشکل پسند. با طراحی منحصر به فرد و شگفت‎ انگیز و کیفیت بی نظیر ...

لعیا زنگنه با چهره ای متفاوت + عکس

لعیا زنگنه بازیگر سریال مادرانه به تازگی با گریمی متفاوت و جالب توجه در نمایشنامه خوانی بعد از هرگز به کارگردانی شایسته ایرانی ظاهر شد.

لعیا زنگنه، زیبا بروفه، مهشاد مخبری، غزاله جزایری، شایسته ایرانی، فهیمه امن زاده نقش خوانان این کار بودند.

 لعیا زنگنه با چهره ای متفاوت + عکس

 

این برنامه توسط بنیاد خیریه برکت برگزار شد و عواید بدست آمده از فروش نمایش صرف اشتغال‌زایی بانوان سرپرست خانوار می شود.
 لعیا زنگنه با چهره ای متفاوت + عکس

 

 

 

بنیاد خیریه برکت، از جمله مکان‌های خیریه‌ای است که برای کمک به نیازمندان، بیماران و زنان سرپرست خانوار اقدام به اجرای نمایشنامه‌خوانی با حضور کارگردانان و بازیگران مطرح می‌کند، اقدامی که توانسته تاثیر آثار هنری برای ترغیب مردم برای شرکت در امری خیر را ثابت کند.
 لعیا زنگنه با چهره ای متفاوت + عکس

 

این نمایشنامه درباره اتفاقاتی است که در یک آرایشگاه زنانه می افتد. مشتاقی نیا متن را نسبت به سال های گذشته بازنویسی کرده است و نمایشنامه اکنون با حال و هوای جامعه و آرایشگاه های امروزی زنانه مطابقت بیشتری دارد.
 لعیا زنگنه با چهره ای متفاوت + عکس
سه کاراکتر اصلی که یکی مدیر آرایشگاه است و بقیه کارکنان آن جا هستند به همراه سه مشتری که وارد آن فضا می شوند کاراکترهای نمایش هستند. در واقع ما دغدغه های این 6 زن را در فضای آرایشگاهی زنانه شاهد هستیم.

 

 

شابلون فرنچ ناخن  لاك مخملي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

     

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>