مانتو تابستانه گیلدا طراحی شده ویژه سال جدید به همراه رنگ های مد سال. هدیه ای مناسب برای خانم های شیک پوش و مشکل پسند. با طراحی منحصر به فرد و شگفت‎ انگیز و کیفیت بی نظیر ...

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران عکس

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران + عکس

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران + عکس

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران + تصاوير

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران + تصاوير

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران + تصاوير

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران + تصاوير

——————————————————————————————————————————-

ساعت مچي طرح Rolex رولکس

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

جهت توضيحات بيشتر اينجا کليک کنيد

پرداخت وجه بعد از دريافت کالا درب منزل

قيمت : 36500 تومان

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

——————————————————————————————————–

پايان غافلگيرانه سريال آواي باران + تصاوير

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

نويسنده سريال آواي باران ضمن اشاره به بازي تاثيرگذار الهام چرخنده در نقش زيور از پايان متفاوت اين سريال نسبت به سريال هاي زمانه و دلنوازان خبر داد.

سعيد جلالي در عين حال به پرسش هايي درباره ي تاثيرگذاري آواي باران بر فرهنگ مردم، ضعف هاي اين مجموعه و خط قرمزهايي که در اين سريال با آن روبه رو بودند پاسخ گفت و اين نکته را يادآور شد که متاسفانه بخشي از واقعيت هاي کودکان کار، قابل پرداختن در تلويزيون نيست.

تکدي گري؛ ايده شروع آواي باران
نويسنده ي آواي باران گفت: پرداختن به بچه هاي کار و تکدي گري، ايده ي شروع آواي باران بود اما هر سوژه اي به خودي خود قابليت پرداختن و قصه پردازي ندارد. شما ديده ايد يکسري کارهايي که به بچه هاي کار و بچه هاي خيابان پرداخته اند اما هيچ کدام ديده نشده اند و يا مردم آن ها را حس نکرده اند؛ در حالي که آنچه لازمه ي اين هست که مردم قصه را حس کنند و همراه آن بيايند، حضور قصه ها در کنار يک قصه ملودرام اجتماعي خوب و تأثيرگذار است.

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

سعيد جلالي در عين حال گفت: ما بايد قصه تکدي گري و بچه هاي کار را در آواي باران در دل يک ملودرام اجتماعي، در دو قصه موازي مي گنجانديم تا مردم هم قصه اجتماعي ما را ببينند و هم با شخصيت ها و کاراکترهاي آن همذات پنداري کنند. هم قصه دختري را ببينند که پدرش از او دور افتاده است و در کنار آن با يک پديده اي مواجه مي شوند که با کاراکتر همذات پنداري مي کند به دليل آنکه در موقعيت و شرايط کودکان کار و خياباني قرار گرفته است. مخاطبان چنين موقعيت هايي همراهي مي کنند.

آواي باران پايان غافلگيرانه دارد
او اشاره کرد: در حال حاضر خيلي ها معتقدند مي توان انتهاي سريال آواي باران را حدس زد اما من به جرأت به شما مي گويم اين سريال را نمي توان حدس زد. اين کار پاياني کاملا متفاوت نسبت به سريال هاي قبلي اش دارد و اگر دقت کرده باشيد سريال زمانه و يا دلنوازان پايان بندي هاي مشخص داشتند، اما آواي باران پاياني کاملا متفاوت از سريال هاي قبلي دارد. براي پايان اين مجموعه نيز وقت زيادي گذاشته ايم و سعي کرده ايم به يک نتيجه گيري قابل باورپذير و در عين حال دلچسب براي مردم ايران برسيم.

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

جلالي با اشاره به اينکه بيننده ايراني پايان تلخ را اصلا دوست ندارد، تصريح کرد: مخاطب، پايان خيلي شيرين را هم دوست ندارد. از طرفي پاياني که انتها هم نداشته باشد را دوست ندارد. بيننده دوست دارد در پايان سريال نتيجه ببيند. اگر اين گونه نباشد تمام زحماتي که در طول سريال کشيده مي شود به فنا مي رود در نتيجه يک نتيجه گيري مثبت از قصه مي کنيم در عين حال که پايان اين سريال غافلگيرکننده است.

در مورد آواي باران بي انصافي مي شود
اين نويسنده درخصوص برخي نقدها درخصوص اين سريال مبني بر ناسزا گفتن و فحش از زبان کاراکترها، اظهار کرد: درست است در اين مجموعه تندصحبتي مي شود، اما هيچ گاه بددهني به معناي فحش نيست. اگر قشر گداها در سر چهارراه ها را ببينيد، متوجه مي شويد که چطور با هم صحبت مي کنند و با چه الفاظي همديگر را صدا مي زنند. ما که نمي توانيم از اين الفاظ استفاده کنيم. اما اگر قرار نبود لحن تندي به آن ها بدهيم و بي ادب نباشند اولين سوالي که همين منتقدان مي پرسيدند اين بود که اين سريال اصلا شبيه به جامعه نيست. ما سعي کرده ايم شبيه به جامعه و واقعيت پيش برويم، اگر غير از اين بود مردم با اين سريال ارتباط نمي گرفتند.

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

بازي الهام چرخنده تأثيرگذار بود
جلالي در بخش ديگري از گفت وگوي خود به چينش بازيگران اين مجموعه اشاره کرد که رضايت بخش بوده است و توضيح داد: اتفاقي که در اين کار افتاد حضور الهام چرخنده در اين مجموعه بود. حضور اين بازيگر به دليل قابليت هاي بازيگري اش بود که از قبل مي شناختيم و خيلي آگاهانه او را انتخاب کرديم. او از پس نقشش خيلي خوب برآمد و شايد يکي از بخش هاي گيرايي قصه ما و جذب مخاطب غير از قصه، بازي الهام چرخنده بود که تأثيرگذار بود. در کنار آن سام درخشاني پارتنر خوبي شد و او نيز ايفاي نقش متفاوتي نسبت به کاراکترهاي قبلي اش داشت.

ريسک انتخاب بازيگران بسيار بالا بود
نويسنده آواي باران در اين مجموعه از ريسک انتخاب بازيگران گفت که بسيار بالا بود و توضيح داد: اين ريسک به اين علت بود که قصه ما در دو مقطع تاريخي پيش مي رفت. جلالي در بخش ديگري از گفت وگوي خود به بخشي از ضعف هايي که در اين مجموعه وجود داشته است اشاره کرد و گفت: درست است منکر ضعف هاي آواي باران نيستيم. در طراحي صحنه، گريم و بخش هايي از تصاوير در فصل اول نيز ضعف هايي وجود داشت اما کليت کار خوب بود.

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

اين نويسنده درخصوص انتخاب بازيگران جوان براي مجموعه آواي باران، توضيح داد: در انتخاب اين بازيگران ريسک بزرگي داشتيم به جهت اينکه 80 درصد از آن ها اولين کارهايشان را تجربه مي کردند. حتي آزاده زارع که در نقش باران هنرنمايي مي کند، تجربه زيادي در تلويزيون و سينما نداشت اما با وجود اينکه نقش هاي آن ها بسيار پيچيده بود، به خوبي توانستند بيننده را با خودشان همراه کنند و در نتيجه مي توان گفت کليت انتخاب بازيگران خوب بوده است اما مي توانست بهتر از اين هم باشد.

—————————————————————————————————————————–


فرم دهنده سينه ايربرا ( arie bra )

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

جهت توضيحات بيشتر اينجا کليک کنيد

پرداخت وجه بعد از دريافت کالا درب منزل

قيمت :فقط 38800 تومان

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

سايز بندي:

S-M: 60-70

M-L:70-80

L-XL:80-90

—————————————————————————————————————————–

آواي باران چه خط قرمزي داشت؟
او در پاسخ به پرسشي مبني بر اينکه آيا فيلم نامه اين سريال با خط قرمز مواجه شد به دليل اينکه به کودکان کار مي پردازد؟ گفت: به جرأت مي گويم در اين چند سالي که کار مي کنم، آواي باران اولين فيلمنامه اي بود که ما در آن هيچ خط قرمزي نداشتيم يعني اساسا تلويزيون و به ويژه مدير شبکه سه سيما، همکاري هاي لازم را با ما داشته اند. هيچ دخل و تصرفي بر روي فيلمنامه صورت نگرفت و هيچ اذيتي نشديم با وجود اينکه بخش هايي از اين سريال کاملا خط قرمز بود.

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

نويسنده آواي باران افزود: خوشحال هستم که تلويزيون در پرداختن به بچه هاي کار به ما اعتماد کرد و نتيجه اعتمادش را در آمار بالاي بيننده مي توان دانست. از طرفي به دليل اينکه شاخ و برگ اين سريال را نزدند و به کار کمک کردند باعث شد که بيننده ي خود را داشته باشد و مردم پس از مدت ها پاي تلويزيون بنشينند و کار خودمان را ببينند. از اين بابت خوشحاليم که خط قرمزي نبود و ما خيلي راحت کارمان را انجام داديم.

مگر انگ هندي بودن بد است؟
نويسنده سريال آواي باران درخصوص خط قصه اين سريال که برخي منتقدان آن را مشابه فيلم هاي هندي دانسته اند، اظهار کرد: آيا پرداختن به قصه هاي هندي بد است. اگر بد است و سينماي هند و سينماي ضعيفي است پس چرا در تمام دنيا فيلم هايشان را مي فروشند. حتي کشوري مثل آلمان تلويزيوني اختصاصي مربوط به سينماي هند دارد. سوال اينجاست چرا اينقدر سينماي هند پوياست و سالي چندين هزار فيلم مي سازد و همه فيلم هايشان هم مي فروشد؟ بنابراين اين انگ، شبيه آن است که يک زماني مي گفتند فلان فيلم، فيلم فارسي است. حال اين سينماي هند هم انگ جديدي است که منتقدان مي زنند در حالي که اطلاعاتي درخصوص سينماي دنيا ندارند و فقط يک چيزي را به عنوان تقليد ياد گرفتند و تکرار مي کنند.

 پايان غافلگيرانه سريال آواي باران  عکس

حرف پاياني نويسنده آواي باران
سعيد جلالي درخصوص تيپ قصه آواي باران به يک نکته اشاره کرد و گفت: اگر ما تيپ قصه هايي مثل آواي باران را در نظر بگيريم خيلي از قصه هاي کلاسيک و معتبر دنيا از جمله چارلز ديکنز، بينوايان، سيندرلا، آرزوهاي بزرگ و اوليور تويست و … همه قصه هندي مي شوند. در حالي که قصه آواي باران نيز حول اين ماجراها ساخته شد. کساني که انگ فيلم هندي را مي زنند بهتر است يک بار آثار ادبي دنيا را بخوانند و آن موقع متوجه مي شوند که ادبيات نمايشي دنيا همه شبيه به هم است. با اين تفاوت که يکي را در سينماي هند مي سازند، يکي را در هاليوود و ديگري را هم در ايران. اما مهم، درست حرف زدن است و نوشتن قصه اي که مخاطب را پاي تلويزيون بنشاند و آن را با قصه همراهي کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

     

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>